Veľká recenzia Lidl nanukov 2/3

Veľká recenzia Lidl nanukov 2/3 | sweetlifeofmimi.sk

Testovanie nanukov z Lidla má svoje pokračovanie. Čaká vás ďalších 10 nanukov, ktoré som ochutnávala a hodnotila. Nájdete v tejto časti vášho obľúbenca?

Počet slov: 1105 Dĺžka čítania: 6 min

V prvej časti recenzie som vám ukázala pár tipov na výborné nanuky, ale aj nešťastníka, ktorému je lepšie sa vyhnúť. Ste pripravení objaviť svoj nový obľúbený nanuk?Gelatelli Sea Adventures

Balenie:11 ks
Cena:2,99 €

V prípade tohto multipacku ide o rôzne druhy nanukov, samozrejme som ich všetky ochutnala a prejdeme si každý osobitne.

Gelatelli Sea Adventures | sweetlifeofmimi.sk

Tipi Toe

Kalórie:113 kcal
Gramáž:44 g

Hodnotenie: 9,5/10

Začnime tým nanukom, ktorý mi z celého balenia chutil najviac. Vnútro má krémové, karamelové, ale ja som v ňom cítila aj kávové tóny. Úplne v strede nanuku je aj tekutý karamel. Všetko je obalené chrumkavou čokoládou, ktorá príjemne dopĺňa celý karamelový nanuk. O takéto nanuky sa nedelím a prijala by som, keby ho predávali aj samostatne.

Tipi Toe 1 | sweetlifeofmimi.sk

Tipi Toe 2 | sweetlifeofmimi.sk

Red Hawk

Kalórie:83 kcal
Gramáž:51 g

Hodnotenie: 9,5/10

Tento nanuk je tiež výborný, chuťou mi pripomínal jahody so šľahačkou! Smotanové krémové vnútro je obalené jahodovou dreňou. Jediná vec, ktorá mi na nanuku vadila bola, že z niektorých častí sa dreň oddeľovala a padala. To samozrejme, nemení nič na skvelej chuti.

Red Hawk 1 | sweetlifeofmimi.sk

Red Hawk 2 | sweetlifeofmimi.sk

Rodeo Bob

Kalórie:43 kcal
Gramáž:44 g

Hodnotenie: 5/10

Prvý dojem z tohto vodového nanuku bol dobrý. Osviežujúci, mierne kyslý, vhodný do tých najhorúcejších dní. Jemne citrónovo-limetková dreň však prechádzala do ďalších príchutí, a tam nastal problém, s ktorým som sa stretla aj pri nanuku Ballino SPIRALO. Horká pachuť. Neviem, či je to nevhodným výberom príchutí, ich usporiadania alebo niečím iným, ale horký nanuk nechce nikto z nás. Horkosť nebola až taká výrazná ako pri Ballino SPIRALO, preto získal Rodeo Bob lepšie hodnotenie.

Rodeo Bob | sweetlifeofmimi.sk

Little Octo

Kalórie:57 kcal
Gramáž:51 g

Hodnotenie: 3/10

Suverénne najhorší nanuk z kolekcie. Tešila som sa na chrumkavú praskajúcu vrstvu, ale nepraskalo nič. Nanuk bol veľmi fádny, chuťovo nevýrazný. Za mňa veľké sklamanie.

Little Octo | sweetlifeofmimi.sk


Ballino Jahoda

Balenie:1 ks
Kalórie:79 kcal
Cena:0,79 €
Gramáž:90 g

Hodnotenie: 9,5/10

Stará dobrá jahodová dreň. Táto obsahuje 65% jahôd a má výraznú jahodovú chuť, nič presladené, určite odporúčam. Jediné negatívum vidím v tom, že v minulosti boli na spodnej strane balenia malé lyžičky. Teraz som videla iba drevené paličky, ktoré boli položené v poličke v mrazničke. Môže sa stať, že niekto si zabudne paličku vziať a nemá ako zjesť dreň v prípade, že pri sebe nemá lyžičku. Samozrejme, možné je aj to, že som natrafila práve na jeden kelímok, pri ktorom lyžička nebola. A takmer som zabudla, táto mňamka je VEGAN.

Ballino Jahoda 1 | sweetlifeofmimi.sk

Ballino Jahoda 2 | sweetlifeofmimi.sk


Ballino Kornútok JAHODA

Balenie:1 ks
Kalórie:172 kcal
Cena:0,39 €
Gramáž:120 ml

Hodnotenie: 7,5/10

Tento kornútok neohúril, ale na druhej strane ani nesklamal. Je to taký lepší priemer. Skladá sa z jemnej smotanovej zmrzliny, ktorú dopĺňa jahodový sorbet a ten celú zmrzlinu príjemne osviežuje. Oceňujem, že je to kombinácia dvoch rôznych jahodových zmrzlín. Určite neurazí, ale kornútky, ktoré sú v multipackoch u mňa prešli s lepším výsledkom.

Ballino Kornútok JAHODA 1 | sweetlifeofmimi.sk

Ballino Kornútok JAHODA 2 | sweetlifeofmimi.sk

Ballino Kornútok JAHODA 3 | sweetlifeofmimi.sk


Ballino Zmrzlina v oblátke

Balenie:1 ks
Kalórie:159 kcal
Cena:0,45 €
Gramáž:200 ml

Hodnotenie: 8/10

Smotanová zmrzlina medzi dvomi oblátkami. Dá sa na tom niečo pokaziť? Určite áno, ale nie je to tak v tomto prípade. Smotanová časť je príjemne vanilková, jemná a nie príliš sladká, čo oceňujem. Priznám sa, že tento typ zmrzliny nevyhľadávam, ale táto mi neprekážala.

Ballino Zmrzlina v oblátke 1 | sweetlifeofmimi.sk

Ballino Zmrzlina v oblátke 2 | sweetlifeofmimi.sk

Ballino Zmrzlina v oblátke 3 | sweetlifeofmimi.sk


Bon Gelati Push up Lollies Cola

Balenie:6 ks
Kalórie:115 kcal
Cena:3,29 €
Gramáž:110 ml

Hodnotenie: 4/10

Tento nanuk u mňa veľmi neobstál. Kolová chuť bola síce naozaj výrazná, ale celé je to neskutočne presladené. Mala som pocit, že tento nanuk je plný umelých sladidiel, umelých príchutí. Neviem, ako je to s ostatnými príchuťami, ale túto si už znovu nekúpim. Samozrejme, niekomu môže tento nanuk chutiť oveľa viac.

Bon Gelati Push up Lollies Cola 1 | sweetlifeofmimi.sk

Bon Gelati Push up Lollies Cola 2 | sweetlifeofmimi.sk


Gelatelli Choco Crisp

Balenie:1 ks
Kalórie:333 kcal
Cena:0,89 €
Gramáž:84 g

Hodnotenie: 9,5/10

Výboný nanuk, ktorý bude chutiť všetkým milovníkom čokolády. Chrumkavá čokoládová vrstva s kúskami kakaových bôbov, pod ktorou je ukrytá zmrzlina s bohatou čokoládovou chuťou. Toto je tiež jeden z nanukov, ktoré mi pripomínajú lepší a hlavne lacnejší Magnum. Určite odporúčam!

Gelatelli Choco Crisp 1 | sweetlifeofmimi.sk

Gelatelli Choco Crisp 2 | sweetlifeofmimi.sk

Gelatelli Choco Crisp 3 | sweetlifeofmimi.sk

Pokračovanie veľkej recenzie 3